Fevzi Çakmak Mahallesi 780/1 Sokak No:1/A Küçükköy/İstanbul
info@biotekzaman.com

Hakkımızda

Zaman kontrol ve güvenlik sektöründe 14. yılımızda önemli projelere imza atmanın verdiği gururu yaşıyoruz.Sektördeki; 20 yılı aşan tecrübemizle Biotek Zaman Kontrol Sistemleri olarak tamamı genç ve dinamik kadromuzla hizmetimizde, kendimizden emin adımlarımızla son sürat devam etmekteyiz. Dürüstlük, Disiplin ve Kaliteyi ilke edinerek işimize verdiğimiz saygımızı bundan sonrada devam ettirmek gayretindeyiz.

VİZYONUMUZ

Her ölçekteki işletmenin mevcut ve olası ihtiyaçlarından yola çıkarak insan kaynakları yönetimi ve güvenlik kontrolüne yönelik çözümler sunmaktadır. Güvenlik, bilgisayar ve yazılım konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla, personel giriş çıkış kontrol sistemleri, üretim kontrolü , göz iris, parmak izli biometrik kapı sistemleri gibi çeşitli ürün ve bunların kesintisiz teknik hizmetini sunmaktadır. Konusunda uzman kadrosu, uluslar arası platformda sektördeki gelişmeleri takip ederek eş zamanlı uygulayan yenilikçi anlayışı, kaliteli, çözüm odaklı ürün ve hizmetleriyle “ Zaman Kontrol Sistemleri” ve “ Müşteri memnuniyeti konusunda yeni üstün değerler yaratma hedefindedir. Biotek; çağdaş, yenilikçi, müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmetleriyle zaman kontrol sistemleri sektöründe “Zamanı yakalamak” isteyenler için devamlı büyüyor… Biz gelişmiş en son teknoloji ile yeni ve farklı çözümlerle insanların güvenliği ve rahatlığı, daha sağlıklı huzurlu yaşayabilmeleri için müşterilerimize en kaliteli biçimde hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Anlayışımız, sizin ve sevdiklerinizin güvenliği için 7/24 saat ihtiyaç duyduğunuz güvenlik sistemlerini, uluslar arası kalite standartlarına ürünler ile en iyi şekilde ve en uygun şartlarda sunmaktır.